Кэшбэк алиэкспресс

Олесь Бузина. Краткая история Украины. 23.12.2014 [Рассвет.ТВ]

Олесь Бузина. Краткая история Украины. 23.12.2014 [Рассвет.ТВ]

One thought on “Олесь Бузина. Краткая история Украины. 23.12.2014 [Рассвет.ТВ]

 1. Інгульський

  ОЛЕСЬ БУЗИНА ЯК ДЗЕРКАЛО «НОВОРОССІЇ»
  Розглянемо одну з «праць» геніального малороса — «Революція на болоті».
  У передмові автор гордо іменує цю збірку своїх фейлетонів «томиком». З перших же сторінок пророчить соціальний катаклізм. Виставляє напоказ еротичні пригоди свого знайомого — військового пенсіонера, використовуючи фразу «баби стали слабі на передок». Називає людську тупість «безграничною». Україна, на глибоке переконанння Бузини, болото. Приводить приклади «кар’єрного росту» Розумовського і Безбородька в Російській імперії.
  Дозволяє собі в цинічній формі зауважити : «Украинская мечта уже давно сбылась. Оставленное в покое после сталинских чисток поголовье свиней восстановилось. Самогонный апарат есть у каждого. Красивых баб столько, что излишки приходится вывозить в Европу». Таке відчуття, що Бузина дуже хотів бухати, але лікарі не дозволяли.
  Заявляє, що до «українства» потрібно відноситись «з іронією». Вважає, що Україна стала незалежною через любов до «ковбаси». «Кабінети міністрів змінюються, як прокладки» — ще один «перл» генія.
  Критикує колишніх КГБ-шників, які стали СБУшниками, але замовчує те, що його батечко працював у 5 управлінні КГБ. Попутно висловлює жаль за тим, що Гоголь описує літаючі вареники, а не «растегайчикі». Не до кінця омоскалився видно.
  Далі чеше єресь про «гріх свиновбивства». Можна подумати, лише українці їх їдять! Хвалить московського патріарха Кирила. Дозволяє собі називати інших сучасних літераторів «інвалідами творчества». «Украинскої інтелігенції ніколи не існувало!» — заявляє авторитет. Фільм Бортко називає «першим православним рустким фільмом».
  Пише про те, що українці — «результат славяно-тюркского смешения». Тоді що вже про росіян сучасних можна сказати? Також Бузина перебільшує розміри Кримського ханства, включаючи до нього «ще й половину Харківської області». Повторює мантри «в кожному українцеві насправді сидить росіянини. Щоб його вбити, націоналіст повинен або повіситись, або «змити наносне», «покаятися» та «повернутись до Святої Русі». Вихваляє «напругу суспільства», якою жив СРСР.
  Без тіні сорому описує свої юнацькі еротичні фантазії. «Упругие, круглые ягодицы тогдашней «любви» — сладострастно виспівує Олесь. У тій же розповіді критикує назви населених пунктів а Житомирщині. Авторитетно заявляє, що галичанки їдуть заробляти в портових борделях Неаполя.
  Незабутнє враження дитинства — перегони німецьких піонерів із затиснутими пфенінгами в дупах.
  Літератора Ірванця наш «красень» описує так : «Усатая физиономия с просвечивающими, словно крылья летучей мыши, ушами». А тепер дивимося на Бузину :

  «Эталон русской красоты», чи не так?
  Далі вже лірика в нього пішла : «Ласковое солнце — как жопа Одарки под теплой плахтой». Також він пише, що роман Гюго «Собор Паризької Богоматері» йому гидкий. Ну а мені Бузина гидкий, і що? Особливо після наступного пассажу : «Самки белой расы — крупные породистые женщины с широкими задами». Ай да Бузина! Як кобил у хліву жінок описує!
  Також проскакують «імперські» замашки : «Лишние деньги должны уходить на кутежы и завоевательные походы, а лишние люди — гибнуть в массовых атаках, а не засорять собой школьные учебники». От «за що боровся, на те і напоровся»!
  Але тоді він самовпевнено писав : «Українське ростріляне відродження» знамените тому, що його ростріляли». Продовжуючи логіку Бузини, я скажу що сам Бузина відомий тільки тому, що його ліквідували прямо під час промови «великого Путіна»!
  Та що там казати — «великим естетом » був Олесь! «Доживи Есенин до старости, он был бы никому не нужен», «глядя на предметы народных промыслов, хочется уничтожить народ», «современное общество давно ждет кнута». Очевидно, що він багато взяв на себе і так і надірвався : «Бузина-кореспондент — это участок, на котором вскоре прорастет Бузина-истоик и Бузина-философ». Але історія не любить таких моральних гвалтівників, як Олесь. Тому в умовах війни та тероризму «русскава мира» гнила та смердюча бузина була зрубана. Туди їй і дорога — на свалку історії!

Добавить комментарий